Вибір сортування
Вибір сортування
За зростанням ціни
За зменшенням ціни
По заданих параметрах в продажу немає квартир від забудовника.Натисніть сюди щоб очистити фільтри або задайте інші параметри пошуку квартир в графі «місто».

Рівне – спокійне й розвинене місто на північному заході України. Тут зосереджені відомі об'єкти культурної спадщини нашої країни, розташовано багато парків, скверів, розвинена будівельна галузь. Сприятлива екологічна ситуація, мальовнича природа, інфраструктурна забезпеченість, зручне географічне положення роблять місто інвестиційно привабливим.

Купити нерухомість у Рівному

Квартира в Рівному – комфортний варіант для проживання. Якщо ви хочете купити нерухомість і одразу облаштовуватися на новому місці, можна знайти такий варіант на вторинному ринку. У місті йде продаж квартир у старому житловому фонді й у новобудовах. Можна вибрати однокімнатну, двокімнатну, трикімнатну й більш простору квартиру в жилому стані або з дизайнерським ремонтом. Тут доступні апартаменти в сталінках, хрущовках, чеських проектах. Ціна на нерухомість залежить від площі, якості ремонту, загального стану будинку, розташування. За близькість до центру міста, рекреаційних зон та об'єктів інфраструктури доведеться доплатити. Найбюджетніші варіанти доступні в спальних мікрорайонах та на околиці міста.

Як купити квартиру на вторинному ринку без ризиків?

У Рівному можна купити квартиру у власника або через посередників. Під час купівлі у власника необхідно ретельно перевіряти документи на нерухомість. Рекомендуємо звернутися за допомогою до юристів, щоб усунути ризики від такої угоди. Можна купити апартаменти через агентство нерухомості. Фахівці таких агентств перевіряють необхідні документи, допомагають знайти варіант житла з урахуванням ваших вимог. За посередницькі послуги доведеться заплатити певний відсоток від суми угоди купівлі-продажу.

Якщо ви хочете купити квартиру безпосередньо у власника, подивіться оголошення на нашому сайті Ostroyke. Тут постійно оновлюється інформація, додаються нові пропозиції від власників. Тут вказані технічні характеристики будівель, дані про якість ремонту й загальний стан будинку, контакти продавців. Можна подивитися фотографії об'єктів нерухомості. Оголошення про продаж однокімнатних, двокімнатних, трикімнатних і більш просторих апартаментів зібрані на нашому порталі. Зручна навігація й система фільтрів дозволяють відсікати непотрібні варіанти, щоби ви могли вибирати з актуальних для вас пропозицій. Крім квартир, на нашому сайті зібрані пропозиції з продажу приватних будинків, гаражів, паркувальних місць, земельних ділянок, комерційних приміщень.

Більше ⇩
Менше ⇧